Szektorbezárást és pénzbüntetést kapott az Újpest

Szektorbezárást és pénzbüntetést kapott az Újpest hir magyar nb1 foci Újpest MOL Vidi FC panucci p, 11/30/2018 - 14:58 Az Újpest és a Vidi is büntetést kapott a bajnoki mérkőzés alatti balhé miatt   Szektorbezárásra, valamint 200 ezer forint megfizetésére kötelezte az Újpestet csütörtökön a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.

2018. november 30. 13:58

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Idegenben nyertek az élcsapatok a jégkorong Erste Ligában Az Újpest csak szétlövéssel győzött a sereghajtó ellen.

Eldőlt, melyik meccsel indul az NB I 2019-ben Megvan az Újpest-Fradi időpontja is.
Fontos döntés született az Újpest-Fradiról Jó hír a szurkolóknak, rossz a csapatnak.
Kilátás a tetőteraszról Ha van kihívás a magyar várostervezők előtt, akkor a budapesti külső kerületek rendezett fejlesztése ilyen lehet. Így van ezzel Újpest is.
A Ferencváros legyőzte az Újpestet A Ferencváros házigazdaként 5-2-re legyőzte az Újpest csapatát a jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki játéknapján.
Az Újpest még nem törődött bele a zárt kapus derbibe Nem szeretnék, ha azok járnának rosszul, akik a meccsélmény miatt járnak a stadionba.

Ezért lesz zárt kapus az Újpest-Fradi fociderbi Reagált az MLSZ, kiderült, miért kap büntetést a csapat.
Komoly büntetést kapott az Újpest Az újpesti szurkolók rasszista bekiabálásai és rendbontása miatt büntetett az MLSZ.
Az Újpest emberelőnyben sem bírt a Honvéddal Az Újpest hiába játszott több mint egy félidőn át emberelőnyben a Honvéd vendégeként, a házigazdák a 89. percben szerzett góllal 2-2-es döntetlent értek el a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában.
NB I - Az Újpest emberelőnyben sem bírt a Honvéddal Az Újpest hiába játszott több mint egy félidőn át emberelőnyben a Honvéd vendégeként, a házigazdák a 89
Utolsó pillanatban lőtt góllal ikszelt a Vidi A magyar bajnok lejátszotta a második felkészülési mérkőzését.
MLSZ: fókuszban a 2020-as Európa-bajnokság és az idei női BL-döntő Az Európai Labdarúgó Szövetség azt szeretné, ha az Eb négy budapesti mérkőzésére mind a 240 ezer jegy elkelne.