Cimke: Haladás - arsenal

A londoniak két vereség után kijöttek a gödörből, és átvették a vezetést a Premier League-ben. [2024. április 20. 22:31]
Elnöksége alatt két FA-kupát nyert a londoni klub. [2024. április 19. 13:09]
Angol sajtóértesülések szerint a Bayern München 28 éves német támadója, Serge Gnabry a Tottenham Hotspur nyári kiszemeltje… (Photo by Stefan Matzke – sampics/Getty Images) Angol beszámolók szerint a Tottenham Hotspur vezetősége ezúttal az egykoron Arsenal színekben játszó német támadó, Serge Gnabry játékjogával erősítene a nyári átigazolási szezon folyamán, a német klub pedig hajlandóságot mutat a... [2024. április 19. 13:00]
Angol sajtóértesülések szerint újabb támadót szemelt ki magának az Arsenal, az RB Leipzig szlovén támadója, Benjamin Sesko érkezhet… (Photo by Jan Woitas/picture alliance via Getty Images) Angol sajtóértesülések szerint minden áron csatárral erősítene az Arsenal a nyár folyamán, a kiszemelt pedig nem más, mint az RB Leipzig szlovén támadója, Benjamin Sesko. [2024. április 18. 17:25]
A Barcelona és az Atlético is ráfizetett a kockázatkerülésre a Bajnokok Ligájában, a PSG-nek sikerült az újratervezés, az Arsenal megint nem bírta erővel. Carlo Ancelotti már tizedszer jutott elődöntőbe. Elemzés. [2024. április 18. 16:38]
Az Arsenal búcsúztatása után már a Bajnokok Ligája döntőjére gondol Thomas Tuchel, a Bayern München labdarúgócsapatának vezetőedzője ugyanakkor hangsúlyozta, az elődöntőben ellenfelük, a Real Madrid az egyértelmű esélyes. [2024. április 18. 12:14]
Az Arsenal BL-vereségével jutottak kvótához. [2024. április 18. 10:42]
Az Arsenal búcsúztatása után már a Bajnokok Ligája döntőjére gondol Thomas Tuchel. Ugyanakkor a müncheni csapat vezetőedzője szerint az elődöntőbeli ellenfelük, a Real Madrid az egyértelmű esélyes. [2024. április 18. 10:33]
A 32 csapatól immár 24 együttes neve ismert. [2024. április 18. 10:24]
Thomas Tuchel nem fogadta jól az egyik kérdést az Arsenal elleni győzelem és az elődöntőbe jutás után. [2024. április 18. 8:50]
A világ legerősebbnek tartott bajnoksága óriásit bukott a BL-ben, aminek komoly következménye lehet. [2024. április 18. 8:15]
Csalódott Ágyúsok, boldog Kane [2024. április 18. 7:44]
A Barcelona-szurkolók és az Arsenal-rajongók sem lehetnek boldogok. [2024. április 18. 7:30]
Jürgen Klopp csapatát riogatják az angol válogatott korábbi legendái az Arsenal és a City miatt. [2024. április 18. 7:22]
A meccs elején még vendégként is az Arsenal bizonyult veszélyesebbnek, de a szünetig nem tudta feltörni a bajorok védelmét. A Bayern, amelynek Lőw Zsolt a másodedzője, remekül kezdte a második félidőt, Leon Goretzka a keresztlécre fejelt. Bár az Ágyúsok fokozatosan visszavették a játék irányítását, egy gyors ellenakció végén mégis a Bayern szerzett vezetést Joshua Kimmich. [2024. április 17. 23:12]
Hárman is borzalmas büntetőt lőttek a párbaj során, amelyben hiába lőtt gólt a kapus is. A Bayern és az Arsenal negyeddöntőjén egy gól született. [2024. április 17. 20:58]
Mikel Arteta, az Arsenal vezetőedzője is nyilatkozott a londoni klub szerda este esedékes BL-negyeddöntős visszavágója előtt. [2024. április 17. 14:14]
A BL negyeddöntők mellett röplabda és baseball, valamint lósport és országúti kerékpár is szerepel a sportcsatornák élő kínálatában. [2024. április 17. 7:52]
Labdarúgó Bajnokok Ligája-negyeddöntők visszavágóira kerül sor, mindkét esetben döntetlenről vágva neki a második felvonásnak, miközben a női röplabdabajnokság fináléjában már a harmadik csörte következik! [2024. április 17. 5:44]
Harry Kane, a Bayern München sztárcsatára nyilatkozott arról, hogy mindig extra motivációt jelent számára az Arsenallal szemben pályára lépni, amire legközelebb szerdán lesz lehetősége, amikor a Bl-negyeddöntő visszavágóján találkozik egymással a két klub. [2024. április 16. 20:44]
A legfrissebb sajtóhírek szerint a Liverpool és az Arsenal együttese is szívesen látná a soraiban a német bajnokságban (Bundesliga) szereplő Eintracht Frankfurt gárdájának védőjét, Willian Pachót. (Photo by Ralf Ibing – firo sportphoto/Getty Images) A német csapatokat érintő átigazolásokban általában jól értesült Florian Plettenberg beszámolója alapján nagy lesz az érdeklődés a nyár folyamán az Ei... [2024. április 16. 18:30]
Alternatív nyári lehetőségeket fontolgat az Arsenal középpályása. [2024. április 16. 14:02]
Rio Ferdinand szerint a Bayern München a hazai pálya előnyét kihasználva búcsúztatja az Arsenalt a Bajnokok Ligájából, sosem látott mélységekbe taszítva ezzel az ágyúsokat. [2024. április 16. 12:39]
A bajnoki címért harcoló Arsenal hazai pályán 2–0-ra kikapott a Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Aston Villától az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának [2024. április 15. 14:28]
Két riválisa vasárnap tálcán kínálta a Manchester Citynek a bajnoki címet. [2024. április 15. 10:50]
Az Arsenal menedzsere elégedett volt csapata játékával, szerinte a kihagyott ziccerek bosszulták meg magukat. [2024. április 15. 10:44]
Jeremie Frimpong élő adásban hívta fel az Arsenal szurkolók figyelmét, hogy egyik korábbi kedvencük bajnok lett a Bundesligában. [2024. április 15. 9:44]
Az Aston Villa babrált ki a londoniakkal, a 2-0-s zakó után a Manchester City örülhet igazán. [2024. április 14. 20:41]
A londoniak az Aston Villát fogadták a Premier League 32. fordulójának rangadóján. [2024. április 14. 20:09]
Az angol labdarúgó-bajnokság élvonalának 33. fordulójában a Liverpool után az Arsenal is hazai vereséget szenvedett vasárnap, így a szombati Luton Town-verés következtében a hétvége nagy nyertese a címvédő Manchester City lett. [2024. április 14. 19:35]