Cimke: Haladás - arsenal

Kingsley Coman biztosan nem lesz ott az Arsenal elleni meccsen. Ha a sérülése súlyosabb a vártnál, akkor az idei Eb-ről is lemaradhat. [2024. április 14. 14:17]
Mit rontott el a jelenleg talán mindenkinél jobb formában levő Arsenal? A Manchester City vagy a Real Madrid bizakodhat inkább? Mi volt a Barcelona nagy húzása a Paris Saint-Germain ellen? És van még visszaút a káosz képviselőjének? A Bajnokok Ligája negyeddöntőit veséztük ki. [2024. április 11. 22:28]
Cesc Fabregas úgy véli, az Arsenal dominálhatja a következő években a Premier League küzdelmeit, ám erre csak akkor kínálkozik jó esélyük a spanyol szerint, ha az idei szezon végén megszerzik a bajnoki címet! [2024. április 11. 20:44]
A haladás fontosabb, vagy a szakrális hely megőrzése? [2024. április 11. 11:23]
Mindkét csapat játékosai szerint Glenn Nyberg játékvezető nem adott meg számukra egy tizenegyest. A vendég Bayer München Harry Kane büntetőt lőtt góljával szerzett vezetést (2–1), de edzőjük, Thomas Tuchel szerint Gabriel kezezéséért újabb büntetőt kellett volna kapniuk. „A játékvezetőnek nem volt bátorsága, hogy megérdemelt tizenegyest ítéljen nekünk. [2024. április 10. 13:35]
A németek szurkolóit kitiltották a lelátókról az Arsenal elleni idegenbeli mérkőzésen. [2024. április 10. 13:23]
Heves vitát váltott ki a jelenet az Arsenal–Bayern után. [2024. április 10. 11:01]
Az Arsenal játékosai vegyes érzelmekkel fogadták, hogy csapatuk kedden 2-2-es döntetlent játszott a vendég Bayern Münchennel. [2024. április 10. 8:46]
Az Arsenal szurkolók szerint a 95. percben egy jogos büntetőt nem fújt be a játékvezető a Bayern München elleni Bajnokok Ligája mérkőzés odavágóján. [2024. április 10. 8:15]
Thomas Tuchel, a bajorok edzője óvodás hibáról beszélt a lefújás után. [2024. április 10. 8:04]
Izgalmas első mérkőzést játszott egymással a Bajnokok Ligája-negyeddöntőben az Arsenal és a Bayern München, ahol mindkét főszereplő értetlenül állt egy-egy játékvezetői ítélet elmaradásához. [2024. április 10. 7:59]
A Real-City és az Arsenal-Bayern meccs is emlékezetes pillanatokat hozott. [2024. április 10. 6:19]
A Real Madrid és a címvédő Manchester City, valamint az Arsenal Bayern München elleni párharcának első mérkőzésén egyaránt döntetlen született. [2024. április 10. 5:55]
Az angolok nem értik, hogy a Bayern München csatára hogyan úszhatta meg a kiállítást az Arsenal ellen. [2024. április 10. 5:33]
A Real Madrid és a címvédő Manchester City, valamint az Arsenal Bayern München elleni párharcának első mérkőzésén egyaránt döntetlen született, így mindkét negyeddöntő nyílt maradt a visszavágókra a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Villámgóllal kezdődött a madridi rangadó, miután Bernardo Silva kihasználta a rosszul felállított egyszemélyes sorfalat és 30 méteres szabadrúgásból betalált a hazai kapub... [2024. április 10. 5:18]
A Real Madrid-Manchester City 3-3-as, az Arsenal-Bayern München meccs pedig 2-2-es döntetlennel ért véget. [2024. április 9. 23:06]
Az Arsenal Bayern München elleni meccsére sem lehetett panasz. [2024. április 9. 22:57]
A bíró megütötte Haalandot a Real és a City meccsén, a Bayern két kapura lövésből szerzett két gólt az Arsenal ellen. [2024. április 9. 22:56]
A Manchester City és az Arsenal sem tudott nyerni 1-0-s előnyről a BL-negyeddöntők első meccsén. [2024. április 9. 22:55]
Két rangadóval kezdődik a labdarúgó BL idei negyeddöntője. a Bernabéuban Real Madrid–Manchester City, az Emiratesben Arsenal–Bayern München. [2024. április 9. 20:59]
Az Arsenal-Bayern meccs is elképesztő izgalmakat hozott. Egyik párharcban sem dőlt még el a továbbjutás. [2024. április 9. 20:56]
Az Arsenal brazil támadója elárulta, mi a formája visszaesésének oka. [2024. április 9. 15:00]
Több alapemberére is újra számíthat Thomas Tuchel. [2024. április 9. 12:14]
Az Arsenal menedzserét arról kérdezték, kért-e tanácsokat Xabi Alonsotól, hogy miképp kell legyőzni a Bayern Münchent. [2024. április 9. 11:44]
A Real Madrid a Manchester Cityt, az Arsenal a Bayern Münchent fogadja a labdarúgó BL negyeddöntőjében. A sportcsatornák élőben adják még az úszó országos bajnokságot, a röplabda Extraliga döntőjét, az abruzzói kerékpáros körversenyt, de lesz még angol másodosztályú futball, sportmászás és baseball is. [2024. április 9. 8:38]
Labdarúgás mellett többek között jégkorong, tenisz és úszás a kínálatban. [2024. április 9. 6:01]
Kemény kritikát kapott a londoniak szimuláló játékosa. [2024. április 8. 17:34]
A Liverpool vezetőedzője egyelőre elégedett csapata, az FC Liverpool helyzetével az angol labdarúgó-bajnokságban. A Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató együttes jelenleg a második helyen áll a tabellán a jobb gólkülönbségével első Arsenal mögött. [2024. április 8. 13:17]
MH/MTI 2024. április 8. hétfő. 8:13Frissítve: 2024. április 8. 8:17 Londonban a Premier League éllovasa a várakozáson alul szereplő Bayern Münchent fogadja, míg az első játéknap másik párjában a címvédő Manchester City a spanyol bajnoki listavezető Real Madrid vendége lesz. Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések, a keddi program: Arsenal (angol)-Bayern München (német) 21. [2024. április 8. 8:17]