Itt a Csakfoci.hu híreit olvashatja.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
A Real Madrid egykori futballistája tíz társával együtt küldhetett egy bérgyilkost a spanyol bundabotránnyal kapcsolatban szivárogtató Darko Kovacevicre. [2020. január 18. 11:10]
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót! [2020. január 18. 10:43]
A Loki sima győzelmet aratott szombati első, Kolozsvár elleni felkészülési mérkőzésén. [2020. január 18. 10:16]
A Vasas idei második felkészülési mérkőzésén Torghelle Sándor góljával 1-0-ra legyőzte a Soroksárt. [2020. január 18. 9:31]
A Budapest Honvéd hivatalos oldalán jelentette be, hogy megegyezett a dán Midtjylland csapatával, így a Costa Rica-i válogatott csatár, Mayron George kölcsönbe érkezik a kispesti klubhoz. [2020. január 18. 8:40]
December eleje óta jelentős átalakuláson mentek át az OTP Bank Liga keretei a becsült értékeket illetően is. Eddig ők a piaci időszak nyertesei és vesztesei. [2020. január 18. 6:45]
Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig zsinórban kilencedik Bundesliga-meccsén lőtt legalább három gólt, erre korábban egyetlen együttes sem volt képes a német bajnokság történelmében. A Chelsea a Newcastle otthonában szenvedte el nyolcadik vereségét a Premier League-ben. [2020. január 18. 5:38]
A szombati fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában. [2020. január 18. 5:10]
A MOL Fehérvár FC csapatorvosa elmondta, jó ütemben halad Huszti Szabolcs rehabilitációja. [2020. január 18. 4:21]
Először duplázott a Real Madridban Casemiro, aki előbb lábbal, majd fejjel vette be a Sevilla kapuját a szombat délutáni rangadón. [2020. január 18. 3:07]
Pep Guardiola csapata hatalmas meglepetésre nem bírt hazai pályán a Crystal Palace-szel, amely egy szerencsés öngóllal egyenlített a 90. percben. [2020. január 18. 2:55]
A Bundesliga 18. fordulójában 2-0-ra és 3-1-re is vezetett otthon az Augsburg, ám a Dortmund tizenegy perc alatt fordítani tudott a második félidőben. A Salzburgtól télen érkező Erling Haaland az 56. percben lépett pályára és mesterhármassal debütált. A "magyaros" csapatok összecsapásán a Freiburg 2-1-re verte a Mainzot: a hazaiaknál Szalai Ádám a 73. [2020. január 18. 2:26]
Az Újpest és a Mezőkövesd is lejátszotta szombaton utolsó edzőmérkőzését, mindkét NB I-es gárda első osztályú ellenféllel találkozott. [2020. január 18. 2:00]
3-1-es vereséggel zárta a spanyolországi edzőtáborozását a MOL Fehérvár FC, amely ezúttal a német másodosztályú VfB Stuttgart ellen játszott. [2020. január 18. 1:17]
A Diósgyőr 2-1-re legyőzte felkészülési mérkőzésen a lengyel élvonalbeli Górni Zabrézét, így a miskolciak győzelemmel zárták a ciprusi edzőtáborozásukat. [2020. január 18. 0:15]
A most futó szezonban csupán 17 perc jutott Balogh Norbertnek az angol másodosztályban, majd sérülés és mentális problémák miatt hosszabb pihenőre kényszerült, ezért klubja kölcsönadhatja őt, hogy visszanyerje formáját. [2020. január 17. 9:46]
A Kisvárda szerb középpályását a 10-szeres szerb és 17-szeres jugoszláv bajnokcsapat Partizan Belgrád hívta, de a lengyel Wisla Krakkó is képben volt. [2020. január 17. 7:47]
A gelsenkircheniek mindkét góljából kivette a részét a télen az Augsburgtól kölcsönvett Michael Gregoritsch, így David Wagner csapata simán verte a bajnoki címért küzdő Mönchengladbachot. [2020. január 17. 7:24]
A házigazda magyar válogatott 13-10-re legyőzte a legutóbbi kontinensviadalon ezüstérmes görög csapatot a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornájának pénteki negyedik fordulójában, ezzel eldőlt, hogy a vasárnapi, szerbek elleni zárófordulós mérkőzés eredményétől függetlenül csoportelsőként kap ellenfelet a negyeddöntőben. [2020. január 17. 7:00]
Az élvonal sereghajtója bejelentette, hogy a legutóbb a másodosztályú Vasasnál tevékenykedő Szűcs Lajossal bővült a szakmai stáb. [2020. január 17. 6:51]
Schäfer András személyében egy utánpótlás-válogatott középpályéás írt alá a DAC-hoz. A fiatal játékos kölcsönben, vételi opcióval érkezett a Serie A-ban szereplő Genoa csapatától.  [2020. január 17. 6:00]
Mihai Minca és Zöldesi Illés Felipe visszavonulását követően új riválist kapott: az elsősorban kiemelkedő lábmunkája miatt szerződtetett Dombó Dávid Kisvárdán folytatja pályafutását. [2020. január 17. 5:57]
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Körkép. [2020. január 17. 5:20]
A pénteki fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában. [2020. január 17. 5:10]
A Miriuta László által irányított Hermannstadt ellen döntetlenre végződő mérkőzéssel zárta spanyolországi edzőtáborát a felcsúti csapat. [2020. január 17. 3:40]
A Honvéd a Hajduk Split ellen kapott ki 5-0-ra, míg a Paks az Ahmat Groznyij csapatával játszott ennél jóval szorosabb meccset. [2020. január 17. 2:32]
A Gyirmót támadója közel áll ahhoz, hogy egy ázsiai csapathoz szerződjön. [2020. január 17. 1:01]
Az osztrák első osztályban szereplő SV Mattersburg ellen vívta a Kaposvár a tavaszi szezon főpróbáját, melyen végül Szakály Attila és Zsiga Ervin találatával nyert meg az OTP Bank Liga 12. helyezettje. [2020. január 17. 0:45]
Lekerült a gipsz Tamás Krisztián lábáról, a ZTE balhátvédjének a visszatérésére azonban még heteket kell várni. [2020. január 17. 0:16]
A csakfoci.hu információi szerint felmerült a lehetősége annak, hogy a Mezőkövesdtől a nyáron távozott szerb Stefan Drazic ismét az NB I-ben futballozzon. [2020. január 16. 11:28]