Itt a Nemzetisport.hu híreit olvashatja.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
A címvédő és bajnoki éllovas Falco Kaposváron, az Atomerőmű a sereghajtó Jászberény vendégeként nyert a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. [2020. január 18. 20:40]
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában a Newcastle United hazai pályán Isaac Hayden 94. perces góljával 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t. [2020. január 18. 20:31]
A szünetben még a vendég Union Berlin vezetett, de végül a Leipzig nyerte meg 3–1-re re a két csapat szombat esti mérkőzését a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójában, és megerősítette pozícióját a tabella élén. [2020. január 18. 20:31]
A MAFC 3:2-re verte a vendég Kaposvárt a férfi röplabda Extraliga szombati mérkőzésén. [2020. január 18. 20:25]
A Nyíregyháza hazai pályán három sima szettben legyőzte a Jászberényt, míg az Újpest négy játszmában kerekedett a vendég Vasas fölé a női röplabda Extraliga szombati játéknapján. [2020. január 18. 20:22]
A magyar férfi vízilabda-válogatott 26 góllal győzte le Máltát, ezzel az első helyen végzett a C-csoportban, így bejutott az Európa-bajnokság negyeddöntőjébe. [2020. január 18. 20:04]
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) a Sassuolo 2–1-re legyőzte hazai pályán a Torinót. [2020. január 18. 20:00]
Február 2-án kezdődik a labdarúgó NB II tavaszi idénye, a csapatok javában játsszák a felkészülési mérkőzéseket – a Vasas és a Békéscsaba kétszer is pályára lépett szombaton. A csabaiak két részletben tíz gólt lőttek a Tiszakécskének, míg a Vasas két meccsen összesen egyszer talált be – a Soroksár elleni győztes találat Torghelle Sándor nevéhez fűződik. [2020. január 18. 19:58]
A címvédő Spanyolország a szünetben még csak egy góllal vezetett, végül 30–26-os győzelmet aratott a társházigazda Ausztria felett, míg Fehéroroszország 28–25-re verte meg Csehországot a férfi kézilabda Európa-bajnokság 1-es számú középdöntős csoportjának második fordulójában szombaton. [2020. január 18. 19:53]
A női kézilabda NB I 13. fordulójában a Győr 26 góllal megverte a Kisvárdát, a Fradi pedig 23-mal a Szombathelyt. [2020. január 18. 19:36]
Két átevezés és négy átvitorlázás után vág neki ismét Rakonczay Gábor az Atlanti-óceánnak. Január 20-án egy speciális SUP hátán indul el az 5200 kilométeres útra, a Kanári-szigetekről Antigua szigetéig. [2020. január 18. 19:02]
Habár a győztes kiléte nem lehet kétséges férfi vízilabda-válogatottunk Málta elleni Európa-bajnoki meccsén, a csoportelsőség miatt mégis fontos számunkra ez a mérkőzés: Märcz Tamás csapatának húsz góllal kell megvernie ellenfelét ahhoz, hogy a kvartett élén végezzen. Kövesse a találkozót élő, szöve... [2020. január 18. 18:50]
Bemutatkozott a Dunaszerdahely labdarúgócsapatában Schäfer András: a DAC szombaton a cseh téli bajnokságban, a Tipsport Ligában lépett pályára, és 5–0-ra kikapott vendégétől, a sorozatot tavaly és tavalyelőtt megnyerő Zbrojovka Brnótól. [2020. január 18. 18:46]
Elsőként a címvédő Fehérvár jutott a jégkorong Magyar Kupa vasárnapi fináléjába, mivel a szombati elődöntőben jó harmadik harmadbeli játékkal 6–2-re legyőzte a rendező DVTK-t. [2020. január 18. 18:15]
Fehéroroszország három góllal, 28–25-re legyőzte Csehországot a férfi kézilabda Európa-bajnokság 1-es számú középdöntős csoportjának első szombati mérkőzésén, ezzel matematikailag is biztossá vált, amit eddig is sejteni lehetett: a csehek nem juthatnak már be a legjobb négy közé. [2020. január 18. 18:06]
A női kosárlabda NB I 16. fordulójában az NKE-FCSM Csata 81–68-ra legyőzte az ELTE Újbuda BEAC együttesét. A DVTK 87–82-re nyert a ZTE ellen, míg az MTK simán, 85–62-re kiütötte a Ceglédet. A Pécs hosszabbításban csupán egy ponttal múlta felül a Vasast.  [2020. január 18. 18:02]
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában a Manchester City őrült mérkőzésen ikszelt a Crystal Palace-szal: a vendégek a 82. percben vezettek, a 87.-ben már hátrányban voltak, de aztán csak megmentettek egy pontot. A címvédő hátránya pedig így 13 pont az élhez képest, két meccsel többet játszva. [2020. január 18. 17:56]
A szlovén válogatottból hatan játszanak az NB I-ben, de a nagy kérdés, hogy a két csapat közül ez melyiknek jelent majd nagyobb előnyt a férfi kézilabda Eb vasárnapi összecsapásán. [2020. január 18. 17:53]
A La Ligában nehéz mérkőzés várt a Real Madridra, de a bajnoki címért hajtó fővárosiak Casemiro duplájával 2–1-re legyőzték odahaza a Sevillát. [2020. január 18. 17:50]
Eddig Erling Haaland a főszereplője a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójának: amikor a télen szerződtetett norvég pályára lépett szombat délután, a Dortmund még 1–3-ra állt Augsburgban – a vége 5–3 lett a Borussia javára. Haaland három gólt szerzett... [2020. január 18. 17:26]
Mitch Evans szerezte meg a pole pozíciót a Formula E 2019–2020-as szezonjának chilei időmérőjén. A második Maximilian Günther lett, míg a harmadik helyen Pascal Wehrlein végzett. Igaz, a negyedikként záró Felipe Massa azonos időt futott a némettel. [2020. január 18. 17:19]
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában a Lazio 5–1-re kiütötte a Sampdoriát. [2020. január 18. 17:16]
Erling Haaland első mérkőzése a Borussia Dortmundban egészen különlegesre sikeredett. A BVB új igazolása az 56. percben állt be az Augsburg elleni bajnokin, majd három perc múlva már meg is szerezte az első gólját a német Bundesligában! [2020. január 18. 16:55]
A labdarúgó NB I-es Mezőkövesd 3–0-ra verte a szlovák első osztályú Michalovcét, míg az Újpest az orosz FK Ufa ellen ünnepelhetett 2–0-s győzelmet. A DVTK  2–1-re felülmúlta a lengyel élvonalbeli Górnik Zabrzét. [2020. január 18. 16:45]
A női kézilabda EHF-kupa A-csoportjának 3. fordulójában a DVSC hazai pályán 26–19-re kikapott a Thüringer HC-től. A B-csoportban a Siófok hiába vezetett az 56. percben még négy góllal, végül csak ikszelt a Podravkával. [2020. január 18. 16:28]
A németországi Ruhpoldingban zajló sílövő-világkupán a franciák nyerték a férfiak váltóversenyét a legutóbbi hat alkalommal győztes norvégok, illetve az osztrákok előtt. A Nové Mestó-i sífutó-világkupán az összetett éllovasok, azaz az orosz Alekszandr Bolsunov és a norvég Therese Johaug nyert 15, illetve 10 kilométeren. [2020. január 18. 16:24]
A La Ligában nehéz meccs vár a Real Madridra, amely a Sevillával küzd meg hazai pályán. Kövesse a rangadót onlive, szöveges közvetítésünk segítségével! [2020. január 18. 15:50]
Újra kinyílott a világ második legkedveltebb ablaka, a labdarúgás nevű sportág téli átigazolási ablaka, így jelentkezünk szokásos topligás transzfer-összefoglalónkkal. Mint rendesen, a Premier League-é volt a kezdés joga, majd a Serie A legértékesebb csapatával foglalkoztunk, és most a Bundesligába látogatunk el hasonló okokból. [2020. január 18. 15:46]
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójának nyitó mérkőzésén a Watford odahaza gól nélküli döntetlent játszott a Tottenhammel. [2020. január 18. 15:25]