Itt a Nemzetisport.hu híreit olvashatja.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Ha szombat, akkor NB I – az összes magyar labdarúgó-bajnokit élőben követhetik az NSO-n! Az angol Premier League-ben délután pályán a Chelsea, a Liverpool és a Tottenham, este pedig Manchester City–Manchester United városi rangadó. Németországban a Mönchengladbachra és a Bayern Münchenre összpontosul a figyelem, ugyanis az első fogadja a negyediket. [2019. december 6. 23:20]
Nem született gól a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 16. fordulójának nyitó mérkőzésén a Villarreal és az Atlético Madrid találkozóján, a vendégek sorozatban az ötödik idegenbeli meccsükön játszottak döntetlent. [2019. december 6. 22:55]
Harcsa Zoltán nagy csata végén nyerte meg a 75 kilogrammosok aranyérmét, míg Kovács Richárd visszahódította tavaly elveszített címét Fodor Milántól a férfi 63 kilósok között a pénteken zárult ökölvívó országos bajnokságon, melynek fináléit, az elődöntőkhöz hasonlóan, a Körcsarnokban rendezték. [2019. december 6. 22:46]
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 17. fordulójában a Lyon 4–0-ra kiütötte a Nimes csapatát. A Lille-nek nehezebb dolga volt, de így is 1–0-ra győzött a Brest ellen. [2019. december 6. 22:46]
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójának nyitó mérkőzésén a listavezető Inter hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott az AS Romával. [2019. december 6. 22:43]
A Hertha 2–2-es döntetlent játszott a Frankfurttal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában. [2019. december 6. 22:24]
A tavasszal ezüstérmes Pénzügyőr három sima játszmában múlta felül a vendég szolnoki együttest pénteken a férfi röplabda NB I-ben. A B-csoportban éllovas Pénzügyőr veretlenül, 11 győzelemmel zárta az alapszakaszt. [2019. december 6. 22:10]
Átadták a tíz kategóriában meghirdetett Prima Primissima Díjakat és a Közönségdíjat péntek este a Müpában. A sport területén Göröcs János labdarúgó, Kamuti Jenő vívó és sportvezető, valamint Kotsis Attiláné Kincsesy Gabriella röplabdaedző volt a három jelölt – a díjat Kotsis Attiláné kapta meg. [2019. december 6. 22:05]
Az MLSZ kijelölte az NB I 15. fordulójának játékvezetőit. A szombati mérkőzések közül a legnagyobb rangadónak a Debrecen–Budapest Honvéd ígérkezik, ezen Kassai Viktor fog fújni. Egyelőre nem tudni, ki bíráskodik majd a vasárnapi Ferencváros–Puskás Akadémia találkozón. [2019. december 6. 21:01]
A katalán csapat vezetőedzője, Ernesto Valverde cáfolta, hogy Lionel Messi hamarosan befejezi a pályafutását. [2019. december 6. 20:55]
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 16. fordulójának nyitó mérkőzésén a Villarreal az Atlético Madridot fogadja, kövesse a mérkőzést onlive, szöveges közvetítésünk segítségével! [2019. december 6. 20:55]
A PTE-PEAC 3–1-re kikapott pénteken osztrák vendégétől, a Wiener Neustadttól a férfi asztalitenisz Európa-kupa negyedik szakaszának első mérkőzésén. [2019. december 6. 20:38]
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójának nyitó mérkőzésén a listavezető Inter az AS Romát fogadja. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményé... [2019. december 6. 20:35]
Nigel Pearson lett az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Watford új vezetőedzője. [2019. december 6. 20:34]
A DVTK Jegesmedvék csapata idegenben 6–3-ra ütötte ki a Dukla Michalovcét, míg a MAC Újbuda a Trencíntől szenvedett súlyos, 8–2-es vereséget a szlovák jégkorongbajnokság (Tipsport Liga) pénteki játéknapján. [2019. december 6. 20:32]
A címvédő Ferencváros hazai pályán 4–1-es sikert ünnepelhetett az éllovas Csíkszereda ellen a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) pénteki játéknapján. A Brassó 2–0-ra legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat, míg a Gyergyói HK hosszabbítás után 3–2-re verte a HK Budapestet. [2019. december 6. 20:22]
Túl vagyunk a Black Friday őrületén, de az év végi ünnep előtti bevásárlás java még előttünk áll. Mutatunk néhány alapfelszerelést és kiegészítőt, amely nem hiányozhat a karácsonyfa alól. [2019. december 6. 20:14]
Lobanovszkij Maxim bronzérmet szerzett férfi 50 méter gyorson a glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokság pénteki napján. [2019. december 6. 20:13]
A Budaörs 3–0-ra kikapott pénteken vendégétől, a francia Metztől, így nem jutott be a negyeddöntőbe a női asztalitenisz Bajnokok Ligájában. [2019. december 6. 20:08]
A megelőző két idegenbeli bajnokiját elveszítő Szolnok 90–69-re győzött a Szeged vendégeként a férfi kosárlabda NB I 12. fordulójának pénteki mérkőzésén. [2019. december 6. 19:55]
A Balatonfüred hazai pályán 37–29-re legyőzte az Orosházát a férfi kézilabda NB I 12. fordulójának pénteki játéknapján, és feljött a tabella negyedik helyére. A másik mérkőzésen a Budakalász a szünetben még négygólos hátrányban volt vendége, a Mezőkövesd ellen, de az utolsó percben lőtt góllal döntetlenre (25–25) mentette az eredményt. [2019. december 6. 19:41]
Hosszú Katinka Európa-bajnoki címet szerzett 100 méter vegyesen a glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokság pénteki napján. [2019. december 6. 19:35]
Hosszú Katinka Európa-bajnoki címet szerzett 200 méter pillangón a glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokság pénteki napján. Ugyanebben a számban Jakabos Zsuzsanna a harmadik helyen végzett, s bronzérmes lett. Hosszú nem sokkal később 100 méter vegyesen is első lett, egyúttal megszerezte a magyar úszósport történetének 1000. [2019. december 6. 18:53]
A Real Madrid labdarúgócsapatának walesi klasszisa, Gareth Bale köztudottan nagy golfrajongó hírében áll, a közelmúltban egy „Wales. Golf. Madrid. Ebben a sorrendben.” feliratú zászlóval ünnepelte az Európa-bajnokságra való kijutást, valamint a klub karácsonyi buliján Marcelótól egy golfütőt kapott ajándékba. [2019. december 6. 18:50]
Az Európai Sport Média (ESM) szervezet tagjai – köztük a Nemzeti Sport – ezúttal is megválasztották az elmúlt hónap álomcsapatát. [2019. december 6. 18:44]
Magyarország kapta meg a súlyemelők 2022-es egyetemi világbajnokságának rendezési jogát. [2019. december 6. 18:33]
Gareth Bale sérülés miatt nem állhat a Real Madrid és Zinédine Zidane vezetőedző rendelkezésére a spanyol labdarúgó-bajnokság hétvégi, 16. fordulójában – ezt a francia szakember jelentette be a szombati találkozót megelőző pénteki sajtótájékoztatón. [2019. december 6. 17:55]
Félidőben még újabb szégyenteljes teljesítményről, a mérkőzés után viszont fenomenális, fantasztikus győzelemről számoltak be a román sportportálok a női kézilabda-válogatott Magyarország elleni, utolsó másodpercekben megnyert világbajnoki mérkőzése kapcsán. [2019. december 6. 17:51]
Mint ismert, a magyar női kézilabda-válogatott a 13–16. helyért folytatja a Japánban zajló világbajnokságon, és péntek estére kiderült, hogy a következő mérkőzésünk, az Argentína elleni vasárnap magyar idő szerint hajnali fél ötkor kezdődik Kumamotóban. [2019. december 6. 17:39]
A pályán ugyan már véget ért a 2019-es magyar amerikaifutball-idény, a legjobbak azonban még izgulhatnak: az előző évekhez hasonlóan idén is megválasztják a felnőtt és az U19-es korosztály legjobb játékosait. [2019. december 6. 17:29]