Itt a Csakfoci.hu híreit olvashatja.

Elképesztően gyönyörű góllal szerzett vezetést a portugál harmadosztályú Caldas az Académica otthonában. A vendég együttes találata legfőképp az előkészítés miatt volt látványos, Joao Rodrigues ugyanis rabonával ugratta ki Joao Silvát, aki ziccerben nem hibázott. A Caldas végül 4-1-re nyert idegenben. [2022. október 24. 12:34]
Az AS Roma játékosa, Rick Karsdorp kishíján összeverekedett Massimiliano Irrati játékvezetővel a Napoli elleni bajnoki lefújását követően. [2022. október 24. 10:56]
Hétfőn két mérkőzést rendeznek az NB I 12. fordulójából - így várják a vezetőedzők az összecsapásokat. [2022. október 24. 9:55]
A Siófok támogatja az MTK elleni mérkőzés után történtek alapos kivizsgálását, ami után ők is megteszik a szükséges intézkedéseket. [2022. október 24. 9:01]
Így értékelték az NB I-es vezetőedzők a 12. forduló hétfői mérkőzéseit, a Mezőkövesd-Újpest (1-0) és a DVSC-Kisvárda (2-3) találkozót. [2022. október 24. 8:37]
Az első és a második félidőt is góllal kezdte a Loki, de hiába. [2022. október 24. 8:07]
A Fradi korábbi támadója, Myrto Uzuni 2026-ig meghosszabbította a szerződését a spanyol másodosztályú Granada együttesével. [2022. október 24. 8:01]
Callum Styles először volt eredményes a Millwall színeiben, míg Kleinheisler László gólt szerzett csapata súlyos veresége alkalmával. [2022. október 24. 7:16]
A legfontosabb és legérdekesebb hétfői hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. október 24. 6:58]
A hétfői fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. október 24. 6:10]
A Loki zsinórban három hazai győzelem után ezúttal a Kisvárdát fogadja. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n az eredmény alakulását! [2022. október 24. 6:00]
Piscitelli remekelt a kövesdi kapuban, így Drazic egyetlen gólja eldöntötte a Mezőkövesd-Újpest, hétfő esti NB I-es bajnokit. [2022. október 24. 5:48]
A Fradi elleni győzelem után a Mezőkövesd az Újpestet látja vendégül. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n az eredmény alakulását! [2022. október 24. 3:45]
Az Újpestben, az MTK-ban és a BVSC-ben is megfordult egykori futballista életének 93. évében távozott közülünk. [2022. október 24. 3:00]
Az 50 éves szakember korábban hosszabb időt töltött a Dinamo Zagrebnél, de megfordult Lengyelországban is. [2022. október 24. 2:03]
Tizenkét bajnoki és két kupamérkőzés után távozik Kispestről Tam Courts, utódja egyelőre nem ismert. [2022. október 24. 1:38]
Kéttucatnyi érintett labdarúgója van annak az NB I-es csapatnak, amely egyedüliként képviseli a magyar bajnokságot a saját nevelésű játékosokra vonatkozó nemzetközi kimutatásban. [2022. október 24. 1:07]
Hazai pályán a Torino ellen szakadt meg az Udinese egészen pazar sorozata. A "kiscsapat" az első fordulóban elszenvedett vereség után 9 fordulón keresztül nem talált legyőzőre. [2022. október 23. 12:31]
Eduvie Ikoba, a ZTE amerikai támadója holtversenyben vezeti az NB I góllövőlistáját. A csatárnak annyira megjött az étvágya, hogy a gólkirályi címig meg sem állna, de még egy kupagyőzelmet is begyűjtene az egerszegiekkel. [2022. október 23. 11:23]
A Puskás Akadémia - Ferencváros (2-4) bajnoki mérkőzés szünetében kialudtak a Pancho Aréna reflektorai. Pár perc után azonban helyreállt a rend és némi késéssel ugyan, de elkezdődhetett a második félidő. [2022. október 23. 10:34]
Az MTK Budapest Zrt. vezetősége közös megegyezéssel szerződést bontott Bognár György szakmai igazgatóval, és Horváth Dávidot nevezte ki a jelenleg az NB II-ben szereplő első csapat vezetőedzőjének. [2022. október 23. 9:13]
A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. október 23. 9:09]
Max Verstappen nyerte vasárnap a Formula-1-es Amerikai Nagydíjat, így az egyéni vb-címet már megnyerő holland csapata világbajnoki elsőségét is bebiztosította. [2022. október 23. 8:00]
Fiola Attila, a Fehérvár csapatkapitánya nyilatkozott a Paks elleni 1-1-et követően. [2022. október 23. 7:56]
Második győzelmét szerezte meg a Pisa a Serie B-idényben és kapaszkodik felfelé a tabellán - a Modenát Nagy Ádámmal a soraiban verte 4-2-re vasárnap. [2022. október 23. 7:33]
Az MTK Budapest közleményt adott ki a Siófok elleni bajnoki mérkőzést követő történésekről. [2022. október 23. 7:23]
Szombaton, életének 78. évében elhunyt Dietrich Mateschitz, a Red Bull és a Toro Rosso Forma-1-es csapat tulajdonosa, aki a labdarúgásban is komoly sikereket ért el. [2022. október 23. 7:00]
A vasárnapi fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. október 23. 6:10]
Az AS Eupen azonnali hatállyal megválik Bernd Storck vezetőedzőtől - jelentette be a belga élvonalbeli klub vasárnap. [2022. október 23. 6:03]
A Newcastle United 2-1-re legyőzte a Tottenham Hotspurt idegenben, az angol Premier League 13. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. [2022. október 23. 5:44]