Itt a Csakfoci.hu híreit olvashatja.

A pénteki Vidi-ZTE mérkőzés 94. percében a vendégek kapusa, Demjén Patrik 1-0-s hazai vezetésnél előre merészkedett egy szabadrúgásnál és öt méterről fejelt kapura. Bólintását még Kovács védeni tudta, a kipattanót azonban Ikoba bepofozta, így a Zalaegerszeg egy pontot elhozott Fehérvárról. [2022. október 8. 10:50]
Ádám Martin a 97. és a 100. percben is betalált a nagy rangadón, így 1-0-s hátrányból, csereként beállva vezette győzelemre csapatát. Ezzel nagyon közel került az Ulsan a bajnoki címhez. [2022. október 8. 9:40]
A péntek esti összecsapáson Varga Bence önfeláldozóan, fejjel védte Borello tizenegyesét, emiatt nem is tudta folytatni a játékot. [2022. október 8. 9:02]
A legfontosabb és legérdekesebb szombati hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. október 8. 9:02]
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót! [2022. október 8. 8:17]
Az NB I 10. fordulójának szombati játéknapján két mérkőzést rendeztek - így értékelték a látottakat a vezetőedzők. [2022. október 8. 8:04]
Marco Rossi szerint a lipcsei középpályás az angol és az olasz élvonalban is megállná a helyét már, miközben a válogatott előtt fényes jövő állhat. [2022. október 8. 7:25]
A négygólos első játékrészt követően a másodikban csak helyzetekig jutott a Honvéd és a Kövesd, így döntetlennel zárult az összecsapás. [2022. október 8. 7:19]
A Bayern már 2-0-ra is vezetett a Dortmund ellen, amelynél viszont pályára lépését követően gólpasszt adott és gólt lőtt Anthony Modeste. Olaszországban elszenvedte második bajnoki vereségét a Juventus. A Sevilla régi-új edzője döntetlennel mutatkozott be. [2022. október 8. 6:40]
A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. október 8. 6:10]
A nyolcgólos thriller egyik találata Bolla Bendegúz nevéhez fűződött, a Grasshoppers végül 4-1-ről sem tudott nyerni. Belgiumban Németh András alig hogy pályára lépett, rögtön 11-est harcolt ki. [2022. október 8. 5:54]
A sereghajtó Mezőkövesd a 10. helyen álló Budapest Honvédhoz látogat. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n az eredmény alakulását! [2022. október 8. 5:15]
Három vereség és a szakmai stáb felajánlott lemondása után a Kisvárda a Vasas ellen szerzett újra három pontot az NB I-ben. [2022. október 8. 4:48]
A Manchester City a PL-ben, a Bayer Leverkusen a Bundesligában nyert simán; szorosabban, de győzött az Inter is a Serie A-ban. [2022. október 8. 3:57]
A gödörbe került Kisvárda a Vasast fogadja a szombati játéknap első meccsén. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n az eredmény alakulását! [2022. október 8. 2:45]
A magyar válogatott szövetségi kapitánya is elmondta a várakozásait a vasárnapi Eb-sorsolást megelőzően. [2022. október 8. 1:31]
Úgy tűnik, a Kecskemét kapusa, Varga Bence, valamint csapattársa, Mihajlo Meszhi is megúszta súlyos sérülés nélkül az Újpest elleni bajnokit. [2022. október 8. 1:00]
Rengetegen próbáltak állítólag jegy nélkül bejutni a telt házas stadionba, a rendőri oszlatás azonban nem sült el jól, pánik és balhé tört ki, ami átterjedt bentre is. [2022. október 7. 11:36]
Bemutatkozó novelláskötetén dolgozik Balogh Zoltán, a Gyulai István-díjas sportújságíró jegyzeteit, novelláit, elbeszéléseit gyűjtötte össze. A sporthoz és labdarúgáshoz ezer szállal kötődő, a balesete után kerekesszékbe került egykori debreceni és békéscsabai dzsúdós az írásban találta meg az új szerelmet. [2022. október 7. 10:40]
A Kecskemét újonc létére a Ferencváros mögött a második helyen áll az NB I-ben. Szabó István, a csapat vezetőedzője elfogadta, hogy már a szezon előtt mindenki leírta és elkönyvelte őket kiesőnek. Nem akart nagy változásokat a keretben, mivel inkább a saját szemének hisz, nem annak, hogy ki mit sugall. [2022. október 7. 10:22]
Hatalmas ziccert hagyott ki a portugál világklasszis, aki továbbra sincs jó formában. Cristian Ronaldo a Lang Ádámot is foglalkoztató Omonia elleni EL-meccs 77. percében lőtt kapufát öt méterről, szemben a kapuval, pedig már a kapus sem volt a kapuban. [2022. október 7. 9:51]
Ezt írják a szerb lapok, miután a Crvena zvezda 4-1-re győzött csütörtökön a Ferencváros elleni Európa Liga-meccsen. Lapszemle. [2022. október 7. 9:08]
Az NB I 10. fordulójának pénteki játéknapján két mérkőzést rendeztek - így értékelték a vezetőedzők a látottakat. [2022. október 7. 9:02]
Az első játékrészben csak egy szabálytalan gólig jutott a Kecskemét, a második félidőben azonban már két érvényes találatot jegyezhetett fel az Újpest otthonában. A fővárosiak a 104. percben szépítettek, de ez már nagyon késő volt. [2022. október 7. 8:09]
Milos Milojevic úgy látja, az AS Monaco elleni, vereséggel végződő meccsük is így alakulhatott volna, ha gólra váltják a helyzeteiket. [2022. október 7. 7:41]
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. október 7. 6:50]
Így értékelte a Crvena zvezda elleni 4-1-es vereséget a Ferencváros három játékosa, Dibusz Dénes, Botka Endre és Kristoffer Zachariassen az M4 Sporton. [2022. október 7. 6:43]
A pénteki fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. október 7. 6:10]
Kodro az első félidő hosszabbításában betalált és sokáig úgy tűnt, hogy ez három pontot ér a Vidinek, de aztán jött a 94. perc. [2022. október 7. 5:59]
Az Újpest két győztes meccs után ezúttal a Fradi-verő Kecskeméttel találkozik. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n az eredmény alakulását! [2022. október 7. 5:50]