Itt a Csakfoci.hu híreit olvashatja.

A legfontosabb és legérdekesebb szerdai hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. október 5. 7:50]
A Bajnokok Ligája-csoportkör keddi játéknapjának legérdekesebb pillanatai, szereplői és nyilatkozatai. Visszhangok. [2022. október 5. 7:48]
Két mérkőzés már befejeződött a BL csoportkörének 3. fordulójában. A Leipzg három magyarral a kezdőben 3-1-re verte a Celticet, míg a Salzburg 1-0-ra a Dinamo Zagrebet. [2022. október 5. 6:44]
Öt mérkőzéssel zárult az NB II 10. fordulója. [2022. október 5. 6:20]
Fekete Tivadar a csakfoci.hu-nak adott interjújában elárulta, mivel tudja meggyőzni tárgyalásokon a játékosokat, és miért tud működőképes lenni ez a modell annak ellenére, hogy ők a legszegényebbek az NB II-ben. [2022. október 5. 6:15]
A szerdai fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. október 5. 6:10]
Csütörtökön a Crvena zvezda vendége lesz a Ferencváros az Európa Liga csoportkörének 3. fordulójában. A mérkőzés előtti napon a Fradi vezetőedzője, Sztanyiszlav Csercseszov és a csapat védője, Mats Knoester sajtótájékoztatón beszélt várakozásairól Belgrádban. [2022. október 5. 5:44]
Nem kezdődött jól a a Lipcse kapusa számára a Celtic elleni BL-mérkőzés, már a 10. percben megsérült. [2022. október 5. 5:12]
Az NB II 10. fordulójában az ETO hazai pályán szenvedett vereséget a Gyirmóttól. [2022. október 5. 4:52]
Halmai Ádám duplájával győzött a Soroksár hazai pályán, Lipcsei Péter csapata így a negyedik helyre ugrott előre. A Csákvár a 88. percben még hátrányban volt a Szentlőrinc ellen, ám nagyot hajrázva végül begyűjtötte a három pontot, Vaskó Tamás két fejesgóljával. A Budafok egy 85. perces góllal diadalmaskodott Mosonmagyaróváron, így elmozdult a kieső zónából. [2022. október 5. 2:52]
A dán labdarúgó-válogatott a lehető legkisebb létszámmal, családtagok nélkül utazik el a november 20-án kezdődő katari világbajnokságra, így tiltakozva az emberi jogok megsértése miatt. [2022. október 5. 2:01]
Szoboszlai Dominik lehetne a megoldás az Atlético Madrid számára a továbbra sem remeklő Joao Félix helyére egy spanyol lap szerint. [2022. október 4. 9:12]
A kedd esti Bajnokok Ligája-csoportmeccsek eredményei, góljai és gólszerzői. [2022. október 4. 8:55]
Már szerdán bejelenthetik, hogy az ukránok csatlakoznak a spanyol-portugál közös vb-pályázathoz. [2022. október 4. 8:25]
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. október 4. 7:58]
Kreskai Tamás partjelző kiemelte, hogy ezért is nagyon fontos az elsősegélynyújtás minden helyzetben. [2022. október 4. 7:31]
A bajnokságban egyelőre rapszodikusan szereplő Bayern München a Bajnokok Ligájában remekel. [2022. október 4. 7:09]
Combsérülése miatt kihagyhatja a Fradi elleni Európa Liga-csoportkörös találkozót a Crvena zvezda rutinos hátvédje, Nemanja Milunovic. [2022. október 4. 6:40]
A keddi fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. október 4. 6:10]
Rengeteg hányattatás, többek között a harmadosztályig tartó zuhanás után, majd az elmúlt időszak felemelkedését követően az AEK Athén ismét saját pályáján rendezhetett élvonalbeli mérkőzést. [2022. október 4. 5:39]
A DVSC elleni bajnokin kiállított Christian Gomis négy meccsen nem léphet majd pályára Sós Bence megütése miatt. [2022. október 4. 4:01]
Átmenetileg Bene Ferenc szakmai igazgató ülhet le az NB II-es Dorog kispadjára, ha a DVTK elleni szerdai meccsig nem találnak edzőt. [2022. október 4. 3:24]
A legtöbbet és a legsikeresebben is a zöld-fehérek passzolnak a magyar bajnokságban, az előrepasszokban a Kecskemét vezet. A világfutball tabelláján angol, török, norvég és argentin klub áll az élen. [2022. október 4. 2:38]
Az NB I 9. fordulóját követően összeszedtük, mely játékosok teljesítettek a legjobban honlapunk megítélése szerint. [2022. október 3. 12:18]
A legalább 174 halottal járó stadionkatasztrófa nagyon megviselte az Indonéziában dolgozó egykori ferencvárosi edzőt, a német Thomas Dollt is. [2022. október 3. 10:26]
Parázs csatát hozott az isztambuli derbi a török bajnokságban, Szalai Attila is főszereplője volt a kőkemény párharcoknak. [2022. október 3. 9:30]
Hangya Szilveszter egy ideiglenes pótlással kedden már újra edzhet, azonban minden bizonnyal még további kezelések várnak rá. [2022. október 3. 8:05]
Mint arról beszámoltunk, az újonc KTE 2-0-ra legyőzte hazai pályán a címvédő és - eddig hibátlan - listavezető Ferencvárost az OTP Bank Liga 9. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén. Az alábbiakban megtekinthetők a gólok. [2022. október 3. 7:49]
A gólpasszt jegyző Sallói Dániellel felálló Sporting Kansas City hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Seattle Sounderst az észak-amerikai profi liga (MLS) alapszakaszának utolsó előtti, 33. fordulójában. [2022. október 3. 7:00]
A legfontosabb és legérdekesebb hétfői hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. október 3. 6:32]