Itt a Csakfoci.hu híreit olvashatja.

Az első játékrész hajrájában Holender Filip megszerezte idénybeli ötödik gólját, majd a fordulás után Lesjak egyenlített a Vasas-ZTE-n. [2022. október 1. 7:22]
Így értékelte Kuttor Attila, Waltner Róbert, valamint Cseri Tamás a Mezőkövesd-Paks (1-2) bajnokit. [2022. október 1. 7:14]
Az Eszék és az Alkmaar is egyaránt 4-1-es győzelmet aratott a szombati bajnokikon. [2022. október 1. 6:55]
A szombati fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. október 1. 6:10]
A magyar válogatott játékos az asszisztja mellett nagy mezőnymunkát végzett és oroszlánrészt vállalt a Pisa győzelméből. [2022. október 1. 5:40]
Az első győzelmükért harcoló angyalföldiek Ricardo Moniz együttesét fogadják. Kövesd velünk a találkozó alakulását! [2022. október 1. 5:15]
A 48. percben már 4-0-ra vezetett a DVSC, ám ezt követően feltámadt a Honvéd és majdnem egyenlítenie is sikerült. [2022. október 1. 4:57]
Győzelemmel mutatkozott be a bajnokságban a Chelsea új vezetőedzője, Graham Potter, míg a Liverpool otthon hullajtott el két pontot. Németországban kikapott a Dortmund és az Union Berlin, simázott a Lipcse. [2022. október 1. 4:06]
A Debrecen új edzőjével fogadja az elmúlt három bajnokiján veretlen kispestieket. Kövesd velünk a találkozó alakulását! [2022. október 1. 2:45]
Az első félidő utolsó 15 percében három gólt lőtt és ezzel eldöntötte a három pont sorsát az Újpest, amely a szünet után még egyszer bevette a Kisvárda kapuját. [2022. október 1. 2:23]
Az éllovas Arsenal sikerét hozta a harmadik helyezett Tottenham elleni észak-londoni rangadó az angol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójában, a szombati játéknap nyitómérkőzésén. [2022. október 1. 1:41]
A társai, majd aztán a kiérkező mentők is küzdöttek az Issimo SE 15 éves játékosának életéért, amit végül nem sikerült megmenteni. [2022. szeptember 30. 12:58]
A Philadelphia Union és a Sporting Kansas City magyar játékosa is jelölt az MVP-díjra az MLS-ben. [2022. szeptember 30. 11:46]
Budu Zivzivadze szerint a magyar válogatott mostanra erős csapat lett, és hazája, Georgia nemzeti csapata előtt is követendő példa. [2022. szeptember 30. 10:49]
Hrutka János, Esterházy Márton és László Csaba sem nézi jó szemmel, hogy Dzsudzsák Balázs visszatér a válogatottba a görögök ellen, illetve azt sem, hogy a játékos szerint előfordulhat, hogy nem ez lesz az utolsó meccse a nemzeti csapatban. [2022. szeptember 30. 9:52]
A bajorok már a szünetre háromgólos előnyben voltak a Bayer Leverkusen elleni pénteki bajnokin. [2022. szeptember 30. 8:23]
Kubatov Gábor szerint örülni kell annak, ha a sikeres nemzetközi szereplést követően keresettebbek lesznek a játékosok, mert az értékesítésükkel jelentős haszonra tennének szert. [2022. szeptember 30. 8:02]
Varga Barnabás már a hatodik gólját szerezte a szezonban, a mezőny legaktívabbja, Szabó Bálint gólpasszig jutott a Mezőkövesd-Paks bajnokin. [2022. szeptember 30. 7:51]
A Zalaegerszegi TE FC vezetőedzője, Ricardo Moniz hisz abban, hogy csapata kiléphet az európai kupaporondra. [2022. szeptember 30. 7:04]
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. szeptember 30. 6:54]
A pénteki fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. szeptember 30. 6:10]
A Paksi FC mezőkövesdi vendégjátékával tér vissza az NB I a válogatott szünet után. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n az eredmény alakulását! [2022. szeptember 30. 5:45]
Az U21-es válogatott szövetségi edzője szerint Szalai Ádám józan és érett döntést hozott a válogatottól való visszavonulásával. [2022. szeptember 30. 4:18]
Az NB I 9. fordulójának nyitómeccsén a kiesőhelyen álló Mezőkövesd a Paksi FC-t látja vendégül - így várják a vezetőedzők a mérkőzést. [2022. szeptember 30. 2:52]
A Bundesligában szereplő SC Freiburg magyar támadójának, Sallai Rolandnak sérülése és műtétje után türelemre van szüksége - derült ki Christian Streich vezetőedző szavaiból. [2022. szeptember 30. 2:14]
Az őszi szezon utolsó három fordulóját egy hét leforgása alatt, november 5. és november 13. között játsszák le. [2022. szeptember 29. 12:29]
A Fradinak, az Újpestnek, a MOL Fehérvárnak, a Debrecennek, a Honvédnak, a Nyíregyházának és a Monostorpályinak is fizetnie kell. [2022. szeptember 29. 11:28]
Koszta Márk a 75. percben, csereként lépett pályára a Torpedo Moszkvában, amely 1-0-ra kikapott az Orosz Kupa csoportkörében megrendezett, Ural elleni idegenbeli találkozón. [2022. szeptember 29. 9:50]
A Lieferingben szereplő 17 éves Jánó Zétényt is hatvanas listájára választotta a Guardian, amely a következő generáció legnagyobb tehetségeit gyűjtötte össze. [2022. szeptember 29. 9:18]
Több mint másfél millió forint jött már össze az adakozásból és a mezlicitből Horváth Máté Bendegúznak és családjának. [2022. szeptember 29. 7:51]