Itt a Csakfoci.hu híreit olvashatja.

Egy nagy nemzetközi futballportál szerint a mieink is nagyon hiányozni fognak a katari tornáról. [2022. október 7. 4:44]
Az NB I 10. fordulójának nyitómeccsén az otthon még százszázalékos Vidi a ZTE-t látja vendégül. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n az eredmény alakulását! [2022. október 7. 3:45]
Az NB I 10. fordulójának pénteki játéknapján két mérkőzést rendeznek - így várják az összecsapásokat a vezetőedzők. [2022. október 7. 2:50]
Vasárnap, az ausztriai Innsbruckban operálják meg Gulácsi Pétert, aki szerdán az RB Leipzig-Celtic (3-1) labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésen sérült meg. [2022. október 7. 2:20]
Svájci lapinformációk szerint minden bizonnyal ez az utolsó (fél)idénye Bázelben. [2022. október 7. 1:10]
A Mainznál felnövő Luis Jakobi az előző szezonban a német harmadosztályban játszhatott, amíg ki nem zárták csapatát. [2022. október 6. 12:39]
A mieink már a 36. helyen állnak, és a 35. csehek is csak minimális különbséggel vannak előttünk. [2022. október 6. 12:06]
Erősen kérdésessé vált a Crvena zvezda egyik legjobbjának, a ghánai válogatott Osman Bukarinak a játéka. [2022. október 6. 11:05]
Marco Rossi a válogatott NL-szerepléséről, a magyar szurkolókról és Szalai Ádám pótlásáról is nyilatkozott. [2022. október 6. 9:59]
A magyar válogatott szélső, Kerkez Milos beadása után szerezte meg a győzelmet az AZ az EKL-ben. Szalai Ádám csapata kikapott Holman Dávid együttesétől - egyik magyar játékos sem volt a keret tagja. Szalai Attiláék könnyedén nyertek az EL-ben. [2022. október 6. 9:19]
Menesztették posztjáról Julen Lopeteguit, a Sevilla labdarúgócsapatának vezetőedzőjét. [2022. október 6. 8:44]
A Ferencváros vezetőedzője úgy látta, hogy az első gólt követően a magyar együttes akart kevésbé a pályán. [2022. október 6. 8:04]
Könnyű síppal befújt büntetővel szerzett vezetést a Zvezda, amely ezt követően még három gólt szerzett, a Fradi részéről csak egy válasz érkezett. [2022. október 6. 7:57]
A lipcsei edzője, a csapattársak és a szurkolók is üzentek a szerdai Bajnokok Ligája-játéknapon súlyos sérülést szenvedett Gulácsi Péternek. [2022. október 6. 7:12]
A szünetben még vezettek Lang Ádámék a Manchester United ellen, a második félidőben viszont összekapták magukat az angolok. Örmény és koszovói csapat is nyert az EKL-ben, a románok nagy verést kaptak Dániában. [2022. október 6. 7:10]
A csütörtöki fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. október 6. 6:10]
Az Union Berlin kezdőcsapatában kapott helyet a Malmö elleni idegenbeli Európa Liga-mérkőzésen Schäfer András, akinek azonban idő előtt véget ért a találkozó. A magyar válogatott középpályást az első félidő hosszabbításának első percében állították ki, miután utolsó emberként belebonyolódott egy cselbe és labdát veszített, majd pedig szabálytalankodott az egyértelmű gólhelyzetben kilépő ellenfelév... [2022. október 6. 5:41]
A év végi katari torna lesz az argentin világklasszis utolsó világbajnoksága. [2022. október 6. 5:31]
Az első két mérkőzését megnyerő Fradi az egyelőre nullapontos Crvena zvezda otthonába látogat Belgrádba az Európa Liga csoportkörének 3. fordulójában. [2022. október 6. 4:30]
Megkezdte az edzéseket Sallai Roland, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő Freiburg futballistája, aki szeptemberben szenvedett arccsonttörést. [2022. október 6. 4:21]
Ryan Mmaee helyett ezúttal Franck Boli kezd a Fradinál, míg a Crvena egyik legjobbja, a mai napon megsérült Osman Bukari a kispadon sincs. [2022. október 6. 3:26]
A legfontosabb és legérdekesebb csütörtöki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. október 6. 2:45]
Egészen hihetetlen jelenet és kapushiba döntötte el a DVTK és a Dorog szerdai NB II-es bajnokiját (2-1) a 95. percben. [2022. október 6. 2:29]
Az azonos csoportban lévő csapatok oda-visszavágós rendszerben mérkőznek meg egymással, és mindegyik csoportból az első két helyezett kvalifikálja magát a 2024-es Európa-bajnokságra. [2022. október 6. 1:28]
Az MTK U19-es csapata magabiztosan, 4-0-s összesítéssel jutott tovább az ifi BL-ben. A következő körben izraeli vagy bosnyák ellenféllel találkozik majd. [2022. október 5. 12:57]
A Crvena zvezdát nem lepte meg, hogy a Ferencváros két győzelemmel kezdte az Európa Liga csoportkörét. Így várják a szerbek a csütörtöki összecsapást. [2022. október 5. 12:25]
Az Aberdeennél nem győzik dicsérni Bojan Miovskit, aki az előző két szezonban az MTK-nál fejlődhetett, és azonnal ki tud emelkedni a skót élvonalból is. [2022. október 5. 11:26]
A Crvena Zvezdánál csütörtökön visszavágnának a Ferencvárosnak az 1975-ös KEK-mérkőzésért, amely után az FTC a döntőbe jutott. [2022. október 5. 10:05]
A Chelsea a vártnál sokkal simábban verte a Milant, a City és a Dortmund szintén kitömte ellenfelét. Megvan a Juve első győzelme, botlott a PSG. [2022. október 5. 8:56]
Miért nyílt számára egy teljesen új távlat, amikor Szergej Rebrov a klubhoz érkezett? Mennyi esélyt lát, hogy a válogatottnak is első számú kapusa legyen? Mikor volt a legközelebb a külföldre igazoláshoz, és miért tartja visszásnak, ha valaki a kamerák előtt “indulatoskodik”? Dibusz Dénessel készített interjúnkból megtudod. [2022. október 5. 8:45]