Itt a Csakfoci.hu híreit olvashatja.

A Leverkusen elleni bajnokin arccsonttörést szenvedett magyar válogatott támadó visszatérésének dátuma még nem ismert.  [2022. szeptember 25. 8:10]
A magyar válogatott hétfőn este csoportdöntővel zárja a Nemzetek Ligája hatodik fordulóját, melyben éllovasként a kétpontos hátránnyal második helyen álló, Európa-bajnok olasz csapatot fogadja a Puskás Arénában. [2022. szeptember 25. 7:33]
Négy mérkőzéssel folytatódtak vasárnap a küzdelmek a Nemzetek Ligája C- és D-divíziójában. Kazahsztán és Lettország is feljutást ünnepelhet. [2022. szeptember 25. 6:31]
A vasárnapi élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. szeptember 25. 6:10]
A magyar és az olasz labdarúgó-válogatottnak egyenlők az esélyei a csoportgyőzelem kivívására a hétfői Nemezetek Ligája-mérkőzés előtt Roberto Mancini szerint. [2022. szeptember 25. 5:47]
Lépj öt percre Marco Rossi helyébe és szavazataiddal állítsd össze az Olaszország elleni, hétfői kezdőcsapatot! [2022. szeptember 25. 4:35]
Marco Rossi és Szoboszlai Dominik tartott sajtótájékoztatót egy nappal a Magyarország-Olaszország Nemzetek Ligája-meccs előtt, amely a csoportelsőségről dönt majd. [2022. szeptember 25. 3:46]
Az már biztos, hogy az Eb-selejtezők sorsolását az első kalapból várhatjuk, a csoportelsőség a pótselejtezők rangsorolásánál való még jobb pozíciót, valamint az NL négyes döntőjét jelentheti. [2022. szeptember 24. 12:41]
A PSG argentin klasszisáról, Lionel Messiről szólt az Argentína-Honduras barátságos válogatott mérkőzés. [2022. szeptember 24. 11:01]
Az Eurosport szerint pedig egész egyszerűen katasztrofális volt az első félidő a németek szempontjából. Német lapszemle a magyar válogatott 1-0-s lipcsei győzelme után. [2022. szeptember 24. 9:37]
Zaragozában kapott ki a spanyol válogatott, és mivel Portugália simán legyőzte a cseheket, így Luis Enrique csapata már nem első a csoportjában. Uzuni hiába egyenlített a 88. percben, végül kikapott Albánia Izraelben, amely így feljutott az A divízióba. [2022. szeptember 24. 8:56]
A Csehország-Portugália Nemzetek Ligája-mérkőzés 12. percében ütközött össze a levegőben Cristiano Ronaldo a hazaiak kapusával, Tomas Vaclíkkal, aminek következtében ömleni kezdett a vér a portugál világklasszis orrából. A Manchester United támadója ápolásra szorult, de nem sokkal később tudta folytatni a játékot. [2022. szeptember 24. 8:09]
A Leipzig másik magyarja, Gulácsi Péter szerint így még szebb is volt, hogy csak egyetlen Szalai Ádám-góllal nyertünk. [2022. szeptember 24. 8:00]
A Hertha egykori kapusedzője, Petry Zsolt egy interjúban megerősítette, hogy peren kívül sikerült megegyeznie a német klubbal. [2022. szeptember 24. 7:10]
Így értékelte a magyar válogatott Lipcsében aratott győzelmét a két szövetségi kapitány, Marco Rossi és Hansi Flick. [2022. szeptember 24. 6:26]
A legfontosabb és legérdekesebb szombati hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. szeptember 24. 6:21]
A szombati élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. szeptember 24. 6:10]
A Honvéd csak szépíteni tudott a Topolya ellen, az Újpestnek könnyű falat volt a Brodarac, a Vasas-Kozármislenyen nem született gól. [2022. szeptember 24. 4:54]
Az ukrán válogatott magabiztosan, 5-0-ra nyert Jerevánban a házigazda örmények ellen a labdarúgó Nemzetek Ligájában ötödik fordulójában. [2022. szeptember 24. 3:17]
Szélesi Zoltán együttese mindkét félidőben négy gólt lőtt Gibraltárnak, így könnyedén vette a második akadályt az Eb-selejtezőn. [2022. szeptember 24. 2:47]
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót! [2022. szeptember 24. 1:35]
Az NB I-es góllövőlistát holtversenyben vezető Varga Barnabás győztes gólt lőtt, Vas Gábor viszont megsérült a paksiak edzőmeccsén. [2022. szeptember 23. 11:46]
Súlyos veszteség érte a Puskás Akadémiát: elhunyt az NB I-es és NB III-as gárda masszőre, Vidics János, a népszerű "Jimmy bá". [2022. szeptember 23. 10:52]
Lássuk, kiknek szavaztak bizalmat olvasóink a Németország elleni NL-meccsre! [2022. szeptember 23. 9:55]
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. szeptember 23. 9:34]
Így alakultak a Nemzetek Ligája pénteki játéknapjának eredményei. [2022. szeptember 23. 9:22]
Szalai Ádám szerint is kezd hihetetlen lenni, amit a magyar válogatott immáron folyamatosan tesz. [2022. szeptember 23. 8:57]
A magyar válogatott 1-0-s győzelmet aratott, és ha nem kap ki az olaszoktól hétfőn, akkor csoportgyőztes lesz. [2022. szeptember 23. 8:41]
A Budapest Honvéd-Újpest bajnoki mérkőzést követően mindkét fővárosi együttest megbüntette az MLSZ Fegyelmi Bizottsága. A Monostorpályi-Nyíregyháza MK-találkozó utáni balhét vizsgálják. [2022. szeptember 23. 8:32]
Szoboszlai Dominik szögletét követően parádés mozdulattal, sarokkal lőtt gólt Szalai Ádám a Németország elleni Nemzetek Ligája-mérkőzés 17. percében - ezzel a találattal szerzett vezetést a magyar válogatott. [2022. szeptember 23. 7:11]